Bebek battaniyeleri

3
8172
tığ işi bebek battaniyesi modelleri

Kış mevsimi geldiği zaman örgü bebek battaniyelerin bebeklere anne sıcaklığı vererek onları soğuktan korumaktadır. Örgü modelleri incelendiğinde bebek battaniyeleri geniş bir yer kaplamaktadır. Özellikle bebek battaniyesi yapılışı hakkında bilgiler verilmiş olması annelerin bu tarz örgülere ilgi göstermesini sağlıyor. Siz de bir anneyseniz kesinlikle bu soğuk kış günlerinde bebeğinizi korumak için bir battaniye örmelisiniz. Bebek battaniyesi örnekleri bu bağlamda sizler için hazırlandı.

Bebek battaniyesi örgü modelleri örnekleri

Bebek battaniyeleri örgü modelleri neredeyse her örgü üründe olduğu gibi yılın modasına göre değişiyor. Anneler kimsede olmayan bebek örgülerine sahip olmak istediği için yeni tasarımlar örgü dünyasında yer almaktadır. Bu yüzden sizlere bebek battaniyeleri örgü modelleri yılın yeni tasarımları ele alınarak sunulacak.

Bebek battaniyesi örnekleri anlatımlı olarak ele alınmayacak. Bu alt başlığımızda sadece modele bakarak örnek çıkaranlara ilham kaynağı olmaya çalışıyoruz. Bebek battaniyeleri tabi ki bunlarla sınırlı tutulamaz çünkü daha çok sayıda model var ancak bu sezonun yeni modelleri bunlar olduğu için sizlere en yeni örnekler sunulmaktadır. Bebek battaniyesi örgü modelleri arasında hem kız hem de erkek bebekler için örnekle rbulunuyor. Bu yüzden örgü battaniye seçimi yaparken cinsiyet ayrımını da dikkate almanızı tavsiye ederiz.

Bebek battaniyeleri yapılışı

Bebek battaniyelerini yapmak örgü düzeyinde özel bir maharet gerektirmez çünkü bu battaniyeleri yaparken herkes tarafından bilinen örgü teknikleri uygulanır. Bebek battaniyesi yapılışı denildiğinde akla sadece sabır gelmelidir çünkü gerçekten de bu örgü ürünlerin yapımı uzun sürüyor ve annelerin bunalmasına neden olabiliyor. Eğer sabrınıza güvenmiyorsanız yapılışı hakkında video anlatımlı olarak bilgi verdiğimiz bu bebek battaniyesini yapmak yerine hazır olarak satıl almanızı tavsiye ederiz. Bebek battaniyeleri fiyatları aşırı derecede yüksek değil. 300-500 TL arasında harcama yapmayı göze alıyorsanız en güzel bebek battaniyelerine sahip olabilirsiniz.

Bebek battaniye modelleri yapımı açıklamalı

Bebek battaniye modelleri bazen karmaşık gelebildiğinden dolayı sizlere bebek battaniye modelleri yapımı açıklamalı olarak sunuluyor. Resimli açıklamalı örgü ürünleri yapmak çoğu zaman daha kolay olduğu için sizlere bu bebek battaniyesi modeli resimli anlatımlı olarak aktarılacak. Şişle yapılan bebek battaniyeleri olduğu gibi tığ işi bebek battaniyeleri de bulunmaktadır. Tığ işi bebek battaniyesi modelleri her zaman olduğu gibi albenisi daha yüksek olan örgü ürünlerdir. Bu yüzden sizlere tığ işi olan bebek battaniyeleri daha fazla aktarılacak.

Bebek battaniyesi nasıl örülür konusunda yapılan çok sayıda paylaşım olsa da çoğu paylaşılmak için paylaşılmış. Yani modellerin nasıl yapıldığı tam olarak anlatılmamış. Bu yüzden sizlere tüm ayrıntıları içeren anlatımları sunarak daha faydalı olmaya çalışacağız. Bebek battaniyesi örneklerine bazıları güzel bazıları çirkin diyebilir. Önemli olan şey sizlerin bebekleriniz için bir şeyler yapmanızdır. Örgüyü yaptığınız zaman örgüye sevginizi katıp sürekli olarak bunun bebeğinize yakışacağını düşündüğünüz için emin olun yaptığınız her şey güzel olacaktır. Bu yüzden kesinlikle ön yargılı olmayın.

Yapımı açıklamalı olarak verilen bu battaniyeyi kesinlikle en kısa zaman içerisinde örün. Model çok güzel olduğu için yaptığınız bu battaniye mutlu olmanızı sağlayacaktır. Ayrıca yeni sezon tasarımları içerisinde yer aldığı için modaya da ayak uydurmuş olacaksınız.

Tığ işi bebek battaniyesi modelleri

Yukarıda sizlere tığ işi bebek battaniyesi modelleri daha güzel görünüme sahip demiştik. Bu yüzde yeni modelleri de sizlere göstermeden makalemizi sonlandırmak istemedik. Daha önceden tığ işi bebek battaniyesi modelleri yapanlarınız varsa sadece resimlere bakarak rahat bir şekilde örnek çıkaracaktır. Bu yüzden bu paylaşımın incelemeye değer bir paylaşım olduğunu düşünüyoruz.

Tığ işi örgülerde kullanılan çok farklı örgü teknikleri Türk örgü kültürü içerisinde yer almaya başladı. İlerleyen günlerde fırsat bulursak sizlere yeni örgü tekniklerini de öğreteceğiz. Bu sayede kendiniz de farklı tasarımlar oluşturabileceksiniz.

PAYLAŞ
Önceki İçerikBebek yelekleri
Sonraki İçerikEn kolay açma tarifleri

3 YORUMLAR

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.