Bebek yelekleri

0
2336

Bir annenin veya anne adayının bebeğini beklemesi ne kadar kutsal bir şeydir. Peki kış geldiğinde çocuğunun üşümemesi için patik, yelek gibi giysiler örmeyi istemez mi ? Tabiki ister.

Bebek bekleyen anne ve baba adayları hamilelik döneminin bitmesini heyecanlı bir şekilde beklemektedir. Daha dünyaya gelmeden onun için bir sürü hazırlıklar yapılmaktadır. Hazır havalarda soğuk iken yavrular için kolay işlenebilir en güzel bebek yelek modellerini sizler için araştırdık. Bebeğin cinsiyetine göre renk yada modellerde değişiklik oluşuyor. Erkek bebekleri için örülen yeleklerde daha çok mavi tonları ve hayvan figürlü olanlar tercih ediliyor. Özellikle işlerken papyon eklemek bebeklerinizin yakışıklı görünmesini sağlıyor. Erkek bebeklerde çok tercih edilen mavi renginin yanında gri, sarı, beyaz gibi renklerde sıkça tercih ediliyor. Erkek bebeklerde kız bebeklerine göre yelek modelleri işlenirken daha düz sade modeller tercih ediliyor.

En güzel bebek yelek modelleri

Kız bebek yelek modellerinde ise daha çok model olanağı sağlanıyor. Bayanlar için her yaşta kıyafet çeşitliliği etkisini gösteriyor. Kız bebekleri için yelek modellerinde daha pembe renkler ve daha çiçekli, böcekli desene sahip yelek modelleri sıkça öne çıkıyor. Kırmızı, yeşil, sarı ve mor renkleri kız bebeklere en çok yakışan renkler arasında yer alıyor. Kız bebeklerin yelek modellerinde taşlı modellerde öne çıkıyor.

Beyaz inciler, renkli taşlar yeleğin yaka kısmının kenarına yada tamamen etrafına işlenince ortaya çok tatlı bir görünüm çıkıyor. Erkek bebeklere göre kız bebek yelekleri işleme şekli açısından daha çok farklılık gösteriyor. Örneğin kız yelek modellerinde alt kısmı daha şekilli olanlar göze çarpıyor.

Sonuç olarak; anne evladına hangi giysiyi yakıştırıyorsa o elbise güzeldir 🙂

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.