Bu lif modelleri çok beğenilecek

0
161
beğenilen lifler

İnternet ortamında yapmış olduğumuz paylaşımları baz aldığımızda bazı lif modellerinin diğerlerine oranla daha fazla beğenildiklerini görmekteyiz. Bu durum en çok beğenilen lif örnekleri gibi bir kavramın ortaya çıkmasına neden olmuştur. İnsanların yapılan paylaşımları bulmakta zorlanmasını önlemek için en çok beğenilen lif modelleri mümkün mertebe sayfamızda bir araya getirildi. Tabii beğenme duygusu görecelidir. Belki de sayfamızda yer alan lif örneklerini sizler beğenmeyeceksiniz ancak büyük bölümünüzün bu lif modellerine bakarken gerçekten de beğeni duygusunun hat safhalara çıkacağını düşünüyorum. Eğer durum bu yönde gerçekleşmeyecek olursa ilgili durum sizlerin çok zor beğenen bir insan olduğunuzu göstermektedir.

Beğenilen bir lif örnek zor mu ?

En çok beğenilen lif örneklerini incelediğimde lif modellerinin yapılışının diğer lif modellerini oranla zor olduğunu görmekteyim. İnsanlar bir şeyi yaparken zorlandığında yaptıkları şeyi aşırı derecede beğenirler. Belki de bu lif modellerinin bu kadar fazla beğeniliyor olmasındaki temel neden bayanların lifleri yaparken aşırı derecede zorlanmasıdır. En çok beğenilen lif örneklerini inceleyecek olursanız tahminimce sizler de benimle aynı kanıda olacaksınız.

Sayfamızda bulunan en çok beğenilen lif örneklerinin yapılışları henüz sizlerle paylaşılmadı daha doğrusu bu liflerin büyük bölümünün yapılışı sizlerle paylaşıldı ancak bu sayfada bir araya getirilmedi. Bu yüzden site içerisinde beğendiğiniz lif modelini arama yaparak ya da lif kategorisinde yer alan örgü lifleri inceleyerek yapılışı hakkında detaylı bilgiler alabilmeniz mümkündür. İnsanların çoğu zaman beğendiği şeyleri ben de beğeniyorum diyorsanız gelin birlikte insanların en çok neleri beğendiklerini öğrenelim.

En beğenilen lif modellerinden örnekler :

Görüldüğü gibi yapılışı zahmetli olan liflerin büyük bölümü en çok beğenilen lif örnekleri arasında yer alıyor. Ben sadelikten yana olduğum için çoğu zaman sade şeklinde yapılan lif örneklerini beğensem de bu lifleri aşırı derecede beğendiğimi belirtmek isterim. Yani ortada bir beğeni söz konusuysa ve çoğu insan bu yapılan ürünleri beğeniyorsa kesinlikle yapılan örgülerin başarılı olduğunu yani güzel olduğunu söylememiz mümkündür. Örgü dünyasındaki popülerlik sürekli değiştiğinden dolayı belki de beğenilen bu lif modelleri bir süre sonra beğenilmeyecektir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamız halinde yeni yeni beğenilmeye başlayan lif örnekleri de sizlere aktarılmaya devam edecektir. Özellikle düğün sezonu geldiği zaman çeyizlerdeki lifler ortaya çıkmaya başlayınca örgü dünyasında yeni lifler yer almaya başlayacaktır. Bu yüzden düğünlerin yoğun olduğu zamanlar sizlere daha fazla model sunacağımızdan şüpheniz olmasın.

PAYLAŞ
Önceki İçerikÇeyizlik lif
Sonraki İçerikNohut tarlası örgüsü

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.