Göğüs Büyütme Egzersizleri

0
1773

Dolgun ve büyük göğüslerine sahip olmak kim istemez? Estetik görünüm açısından bayanlar için bu çok önemli husus ve bunu sağlamak için pek çok doğal yöntem mevcut. Bunların en önemlisi ve başta geleni ise göğüs büyütmeye yönelik egzersizler.

Lavanta, portakal ve tarçın gibi bitkilerden elde edilen doğal yağların göğüs büyütme egzersizine başlamadan hemen önce masaj eşliğinde güzelce yedirilirse; daha etkili bir sonuç elde etme adına son derece önemlidir. Bahsettiğimiz bu doğal içerikli yağlardan herhangi biri ile göğüslerinizi güzelce ovduktan ve avuçlarınız ile kavrayın. Sonrasında hafifçe bastırdığınız göğüslerinizi yukarı doğru kaldırın ve birkaç saniye sonra yavaş bir şekilde serbest bir şekilde tutun ve yavaşça bırakın. Aynı hareketi 3 kez yineleyin.

Masajın ardından Göğüs Büyütme Egzersizlerine geçebiliriz:
Ilk olarak dizlerinizin üzerine çökerek oturun. Her iki kolunuzu da omuz hizasında iki yana doğru açın ve arkaya doğru 2 defa esnetin. Ardından öne doğru getiririm ve aşağı indirin. Aynı hareketi 15 kez aynı şekilde uygulayın.
Yerde yine aynı şekilde çökerek oturun ve tekrar kollarınızı iki yana açın, geriye doğru iyice esnetin ve bu defa yanlara doğru indirmek suretiyle bu hareketi de 15 kere tekrar edin.
Dizlerinizin üzerine çökerek rahat edebileceğiniz şekilde oturun. Kollarınızı havaya doğru kaldırın, iyice gerin ve yanlardan aşağı indirin ve bu hareketi 15 defa tekrar edin.
Yine dizlerinizin üzerine çökerek oturun. Ellerinizden birini belinize koyun. Diğer kolunuzu önden arkaya doğru hızlıca iterek kolunuzu yana doğru indirin ve yedi kez bir kolunuza, yedi kez de diğer kolunuzla hareketi gerçekleştirin. Sonrasında her iki kolunuzu da kaldırın ve koltuk altınızın göğsünüz ile birleştiği bölgeye masaj uygulayın. Her gün 5 dakika şeklinde gerçekleştireceğiniz bu masaj göğüslerinizin sıkılaşıp toparlaması ve büyümesine önemli ölçüde yardımcı olacaktır.
En temel göğüs büyütme egzersizleri bu şekilde. Her gün düzenli bir şekilde uygulayacağınız bu hareketler, göğuslerin hem toparlanmasına, hem de büyümelerine yardımcı olacaktır.
Göğüslerinin küçüklüğünden şikayet eden ve aynı zamanda da göğüslerinin dikleşmesini isteyen bayanların en çok işlerine yarayacak olan hareket, havlu sıkma hareketidir.
Bu hareketi gerçekleştirmek için ilk olarak elinize bir adet el ya da yüz havlusu alın ve on kere sağa, on kere de sola doğru iyice sıkın ve sonrasında da bırakın. Bu egzersizi aksatmadan düzenli bir şekilde günde 2-3 kez tekrarlayın.
Kaç yaşında olursanız olun, kendinizi zamanın insafına ve keyfine teslim etmeyin. Göğüs büyütme son derece etkili olan bu egzersizleri noksansız ve istikrarlı şekilde devam ettirdiğiniz takdirde kısa sürede elde edeceğiniz sonuçlar sık gerçekten çok memnun edecek. En doğru egzersizlerle ve aynı zamanda da düzenli uygulamalarla zamana siz de zamana meydan okuyanlardan olabilirsiniz.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.