Masajla göğüs büyütmek mümkün mü ?

0
1017

Kadınların, bedenleri üzerinde en çok önem verdikleri uzuvları hiç şüphesiz ki göğüsleridir. Genç ya da yetişkin tüm kadınlar için dik ve dolgun göğüslere sahip olmak ve tabi ki bu formu korumak önemli bir gayedir. Özellikle göğüsleri küçük ve sönük olan bayanlar bu konuyu daha büyük bir takıntı haline getirmektedirler. Aslına bakılacak olursa ne vücut orantısını bozacak oranda büyük, ne de hiç yokmuş izlenimi uyandıracak kadar küçük göğüsler tercih konusu olamaz. Beden ölçülerini uyum sağlayan, sıkı ve kıyafetleri hoş gösteren hafif dolgun göğüsler bütün bayanların arzusudur.

Eğer normal ölçülerden çok büyük ya da çok küçük göğüslere sahipseniz, ya durumumuza boyun eğeceksiniz, ya da cerrahi müdahaleye yöneleceksiniz. Ancak göğüsleriniz arzu ettiğiniz boyutlardan biraz küçük ise evinizde rahatça uygulayabileceğiniz Göğüs Büyütme Masajı teknikleriyle göğüslerinizin daha kural bir büyüklüğe karışmasını ve toparlanmasını sağlayabilirsiniz. Siz yeter ki bilinçli olun ve doğru teknikleri kullanarak ilerleyin.

Göğüs Büyütme Masaj Teknikeri ve Uygulamaları

  • Uygulanan doğru göğüs büyütme masaj teknikleri sayesinde göğüslerin ebat yönünde büyümesi ve daha dik bir hale gelmesi mümkündür. Bu uygulamaya başlamadan önce, göğüslerin büyümesine yardımcı olan doğal yağlardan yararlanabilirsiniz. Yağı uyguladıktan sonra, ilk önce sağ elinizle sağ göğsünüzü ve sol elinizle de sol göğsünüzü dış kısımdan kavrayın. Kavradığınız göğüsleri birbirine doğru yavaşça itin ve ardından da serbest bırakın ve bu uygulamayı otuz defa tekrarlayın. Bu hareketi de aynı şekilde 30 kez tekrarlayın. Daha sonra aynı harekete ters istikamette devam edin. Göğüslerinizi iç kısımdan kavrayın ve dış kısma doğru itin, sonrasında da serbest bırakın. Bu uygulamayı her gün düzenli olarak 3-5 kez tekrar edebilirsiniz.
  • Yapabileceğiniz bir diğer teknik ise soğuk su masajı uygulamasıdır. Soğuk su, kan akışını uyaran ve aynı zamanda da hızlandıran bir etkiye sahiptir ve soğuk su masajı uygulaması da bu konuda size önemli ölçüde yardımcı olacaktır. Soğuk su ile masaj uygulaması için ilk olarak küçük buz kalıpları ile de de desteklenmiş soğuk su dolu bir kabın içerisine sokun ve bir elinizle sağ göğsünüze, diğer elinizle sol göğsünüze bastırın ve iyice sıkın, gevşetin ve sonrasında tekrar sıkın. Aynı uygulamayı 10 defa yineleyin. Göğüslerinizi her sıkışınızda avuç içlerinizin mümkün olduğu kadar birbirine yaklaşmasına özen gösterin. Aynı şekilde diğer göğsünüz üzerinde de uygulama yapın. Bu masajı tekniğini iki göğüsünüze de  günden defa 15 kez düzenli bir şekilde uygulayın.

Eğer bu anlamda başarılı bir sonuç elde etmek istiyorsanız Göğüs Büyütme Masajını gün aşırı değil, her gün düzenli olarak uygulamanız gerektiğini bilmeniz gerekiyor. Çünkü etkili bir sonuç elde etmek adına süreklilik ve sebat en önemli şarttır. Ancak göğüsleri masaj uygulaması yapılırken ne kadar çok bastırırsam o kadar olumlu etki alırım şeklindeki bir inanış da tamamen yanlış ve etkisizdir.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.