Meme küçültme yöntemleri

0
255

Siz de göğüslerinin büyüklüğünden muzdarip olanlardan mısınız? Hem bu durumdan şikayetçi olup hem de ameliyat masasına yatmaktan mı korkuyorsunuz? Eğer bu sorulara cevabınız “Evet” ise bu yazımızı mutlaka okumanızı tavsiye ediyoruz.

Ameliyat masasına yatmadan, evde ve yüzde yüz doğal yöntemler ile eskisinden daha küçük ve dik göğüslere sizler de kavuşabilirsiniz.

Gerek biyolojiniz gerekse yaşantınızda kendini gösteren değişimlere bağlı olarak göğüsleriniz deformasyona uğrayabilir. Sizi rahatsız edecek kadar büyük ve iri olan göğüslerinizi çeşitli masajlar ve egzersiz teknikleri ile küçültmenin daha dik bir hale getirmenin önde gelen metodu göğüs kaslarını kuvvetlendirmektir.

Evde kolay meme küçültme teknikleri

Yöntem 1: Masaj Uygulamak

Masaj uygulaması, göğüslerde yer alan yağ dokusunu azaltma gibi bir etkiye sahip olduğundan dolayı, göğüs küçültmede son derece etkili bir formüldür. Mesajınızı, doğal ve bitkisel göğüs küçültücü karışımlar eşliğinde yapmanız, sonucun etkililiğini önemli ölçüde arttıracaktır. Bu amaca yönelik masaj yöntemlerinden yumurta akı masajını yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Yumurta Akı Masajı Nasıl Yapılır?
Yumurta akı, göğüslerin sıkılaştırılmasının en iyi yollarından bir tanesidir ve başladıktan 2 hafta kadar sonra sonuç etkisini göstermektedir.
Yapılışı ve Uygulanışı
1 adet yumurtanın akı ile 1 çorba kaşığı soğan suyunu iyice karıştırın ve elde ettiğiniz karışımı göğüslerinize masaj yardımı ile güzelce yedirin.

Yöntem 2: Minimizer Sütyen

Büyük ve sarkmış olan göğüslerinizin daha dik, toplu ve aynı zamanda da küçük bir hale kavuşması için sağlayabileceğiniz bir diğer yöntem de küçültücü ve toparlayıcı bir özelliğe sahip olan minimizer sütyenleri kullanmaktır. Bu sütyenler, göğüslere uygulamış oldukları baskı ile küçülme hem küçülme sağlarlar, hem de toparlayıcı özelliği sayesinde ideal bir göğüs görünümüne sahip olmanızı sağlarlar.

Yöntem 3: Şınav

Ilk olarak elleriniz ve dizlerinizin üzerinde yerde durun ve dizlerinizin devre dışı kalmasını sağlayarak ayak parmaklarınız ve ellerinizin üzerinde durmaya gayret edin. Şınav çekme konusunda uyulması gereken en önemli husus bacakların bükülmemesi gerektiğidir. Ardından vücut sabit olmak suretiyle dirsekten kollarınızı bükün ve geri kalkın.

Şınav çekme esnasında soluk alışverişinizi düzenli ve sabit tutmanız gerekmektedir. Her gün düzenli olarak 15 şınav çekmek göğüs kaslarını doğrudan çalışmasını sağlayacak ve ayrıca güzel bir fiziğe sahip olmanızda etkili olacaktır.

Yöntem 4: Göğüs Açma Hareketi

Bu hareketi uygulamak için 1 kiloluk ağırlığa sahip iki adet cisme ya da dambıla gereksiniminiz olacak. Ancak kullanacak olduğunuz cismin elle kolay tutulabilir olması önem arz eden bir husustur.

Ilk olarak mekik çeker pozisyonda yere uzanıp ve bacaklarınızı bükün. Sonrasında her iki elinize birer kilogramlık ağırlıkları alın ve kolunuz dik halde havaya kaldırın. Önce düz bir vaziyette yukarı-aşağı doğru ardından da dışa-içe doğru kollarınızı açın ve bu şekilde hareketi tamamlayın. Bu hareketi her gün düzenli olarak 15 kez yapmanız göğüslerinizin açılmasına ve dikleşmeside etkili olacaktır.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.